https://adasbeauty.com/خط چشم گربه ای – یکی از تکنیک‌های سخت‌تر برای تسلط بر آرایش، خط چشم یا مدل دادن به چشم است. داشتن یک مچ دست حرفه‌ای آسان نیست، بنابراین بسیاری از آرایشگران از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌کنند که برای دستیابی به یک استایل کاملاً عالی به کار می‌رود. اگر آنها را نمی شناسید، در ادامه با فروشگاه اینترنتی آداس بیوتی همراه باشید. https://aparat.com/v/LmBso مراحل رسیدن به خط چشم گربه ای  ایده آل  کانتور کتی یا خط چشم گربه ای بهترین راه برای نمایش زیبایی و جلوه در صورت و چشم های شماست.همچنین یک مدل خط چشم دخترانه است.  زمانی که...

فهرست مطالب

https://adasbeauty.com/خط چشم گربه ای – یکی از تکنیک‌های سخت‌تر برای تسلط بر آرایش، خط چشم یا مدل دادن به چشم است. داشتن یک مچ دست حرفه‌ای آسان نیست، بنابراین بسیاری از آرایشگران از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌کنند که برای دستیابی به یک استایل کاملاً عالی به کار می‌رود.

اگر آنها را نمی شناسید، در ادامه با فروشگاه اینترنتی آداس بیوتی همراه باشید.

مراحل رسیدن به خط چشم گربه ای  ایده آل 

کانتور کتی یا خط چشم گربه ای بهترین راه برای نمایش زیبایی و جلوه در صورت و چشم های شماست.همچنین یک مدل خط چشم دخترانه است.  زمانی که می خواهید با سایه های تیره یا دودی چشم را آرایش کنید، کاملا ترکیب می شود. اما همانطور که برای برجسته کردن ظاهر و تکمیل آرایش عالی است، انجام آن بسیار خسته کننده است. اما اگر این نکات را رعایت کنید، قطعا نتیجه خیلی بهتری خواهید داشت.

1.کانتور و آرایش خط چشم گربه ای

قبل از اقدام به خود آرایش، خوب است بدانید که یک پایه یکدست و بدون ایراد اولین قدم اساسی برای به دست آوردن یک آرایش چشم زیبا است. موفقیت در آرایش خط چشم گربه ای این گونه به نظر می رسد. در واقع، ممکن است برای چهره ای خسته یا چهره ای که تغییر رنگ آشکار دارد، بسیار سنگین باشد.

می توانید سیاهی دور چشم را با کانسیلر بپوشانید و سپس دور چشم را به خوبی پودر بزنید تا لکه های رنگی ایجاد نشود.

2.یک پرایمر خوب انتخاب کنید

مرحله مقدماتی دوم (اما ضروری) برای خط چشم گربه ای استفاده از پرایمر چشم می باشد. این یک مرحله بسیار مهم است، به خصوص اگر انتخاب کرده باشید که از سایه چشم تیره استفاده کنید. پرایمر معمولاً یک محصول مبتنی بر چربی است که به پودری که بعداً استفاده می‌کنیم اجازه می‌دهد کاملاً به پلک بچسبد و از ایجاد چین‌های ناخوشایند در طول روز یا عصر جلوگیری کند. یک قطره از آن را بچکانید و با نوک انگشت روی تمام پلک متحرک ضربه بزنید.

بیشتر بخوانید : خواص روغن ها و لوسیون ها بدن

3.سایه چشم

زمان انتخاب سایه چشم برای ایجاد آرایش خط چشم گربه ای فرا رسیده است. اگر می خواهید ظاهری شدید و مغناطیسی داشته باشید، ما رنگ مشکی یا قهوه ای را توصیه می کنیم. می توانید رنگ های قهوه ای را برای جلوه طبیعی تر و باقی گذاشتن خط چشم در پیش زمینه انتخاب کنید. اگر می خواهید یک انتخاب جدید و اصلی را انتخاب کنید، به جای آن، با رنگدانه رنگی ادامه دهید.

بیشتر بخوانید : کرم پودر و خرید کرم پودر اینترنتی و با قیمت مناسب

کمی محصول را با اپلیکاتور بردارید و با حرکات از بالا به پایین شروع به مالیدن آن روی پلک کنید تا از ایجاد چین و چروک پلک جلوگیری کنید. در صورت امکان همه این کارها را با دستمالی که زیر چشم قرار داده اید انجام دهید تا از ریزش رنگدانه سیاه که می تواند پایه ایجاد شده قبلی را خراب کند، جلوگیری کنید.

از طرف دیگر، می توانید تصمیم بگیرید ابتدا ظاهر چشم را کامل کنید و بعد از آن پایه را تکمیل کنید.

بیشتر بخوانید : چگونه با پنکک بهترین آرایش را داشته باشیم

خط چشم گربه ای

4.خط چشم  و آرایش خط چشم گربه ای

علاوه بر سایه چشم، می توان آرایش خط چشم گربه ای را تنها با کمک خط چشم نیز بدست آورد. با این گزینه، نتیجه بسیار دقیق و تمیز خواهد بود. بسته به میزان اطمینان خود، با این ابزار می توانید بین انواع مختلف خط چشم یکی را انتخاب کنید: یک محصول قلمی را امتحان کنید و برای جلوگیری از لک شدن پلک خیلی مایع نباشد. توصیه ما مداد نوک نمدی می باشد.

بیشتر بخوانید : کرم روشن کننده | تمام چیزی که برای خرید باید بدانیم

5.ریمل

در نهایت یک ریمل مشکی انتخاب کنید. در این نوع آرایش، مژه ها کمی در پس زمینه سیاه قرار می گیرند و به دلیل تیرگی در آرایش سایه چشم  گربه ای گم می شوند. بنابراین بهتر است از ریمل استفاده کنید تا حجم بیشتر و در نهایت زیبایی بیشتری در قسمت چشم داشته باشید.

بیشتر بخوانید : فواید استفاده از ماسک صورت

6.مژه مصنوعی و خط چشم گربه ای

ادل، خواننده بسیار با استعداد، اغلب این نوع ظاهر را نشان می دهد که به او جذابیت کاریزماتیک و پیچیده می دهد. او تقریباً همیشه مژه های مصنوعی را با هم ترکیب می کند که بلافاصله به شخصیت اصلی موقعیت تبدیل می شود و لمس چشمگیری بدست می آورد. اگر از طرفداران جلوه فرش قرمز هستید نیز این کار را انجام دهید!

بیشتر بخوانید : سرم دور چشم از راهنمایی تا خرید

نکات آرایش خط چشم گربه ای

  • از خط چشم مناسب استفاده کنید. استفاده از خط چشم های مایع که کمی خشک هستند توصیه نمی شود. و برای اینکه خط چشم گربه ای برای مبتدیان راحت تر باشد، باید مطمئن شوید که خط چشم کاملاً نرم است و توده ندارد. این کار باعث می شود که به آرامی روی پوست سر بخورد.
  • خط چشم گربه ای روی پلک های افتاده ایده آل است.
  • لب های براق یا شاداب را فراموش کنید، زیرا استایل گربه ای همیشه با لب های خنثی، مات و تیره همراه است.
  • یک ترفند بسیار مفید برای کسانی که می ترسند با خط چشم دست ثابتی نداشته باشند، زدن یک تکه نوار کاغذی زیر چشم است. آن را در انتهای بیرونی، درست زیر مژه ها قرار دهید. به شما خطی می دهد که با خط چشم دنبال کنید.
  • رنگ سایه چشم باید بر اساس رنگ چهره یا حتی لباس شما انتخاب شود. اگر می خواهید در طول روز آرایش چشم گربه ای را به رخ بکشید، سعی کنید از یک سایه چشم روشن استفاده کنید و خط چشم را بسیار نازک کنید. در واقع، فقط یک اشاره کافی است تا آن ظاهر گربه مانند غیر قابل مقاومت را به شما بدهد!

بیشتر بخوانید : تفاوت کرم روز و شب چیست؟

سایه خط چشم گربه ای

نتیجه گیری

آرایش خط چشم گربه ای برای چندین دهه یک کلاسیک عالی بوده است. شخصیت های بزرگی که این آرایش را انتخاب کرده اند بی شمار هستند. خط چشم یا مدادی که چشم را مشخص می کند و تا گوشه بیرونی امتداد می یابد، ظاهر را جذاب، گیرا، عمیق و منحصر به فرد می کند و با جلوه ای عالی به نقطه کانونی یک آرایش تبدیل می شود. آرایش چشم گربه ای یک کلاسیک عالی است و هیچ کمبودی برای رقابت با ایده های جدید مدرن تر، مد روز و سرگرم کننده تر وجود ندارد. اگر به دنبال یک ظاهر شرقی چشم گیر و جذاب می گردید نباید در انتخاب این آرایش لحظه ای تردید کنید.

بیشتر بخوانید : چگونه با چین و چروک مبارزه کنیم ترند ۲۰۲۳

محصولات مرتبط

خط چشم مویی مای

۱۴۴,۰۰۰ تومان

خط چشم ماژیکی بلک فبیولس شون

۱۹۹,۰۰۰ تومان

خط چشم ماژیکی مای

۱۴۴,۶۰۰ تومان

سوالات متداول

خط چشم یک محصول آرایشی است که برای تیرگی و تحدید خط چشم‌ها استفاده می‌شود.
خط چشم معمولاً با قلم چشم یا مدادی که حاوی رنگ است، روی لبه‌ی پلک بالا کشیده می‌شود تا خط چشم را تیره و دقیق کند.
بله، بسیاری از خط‌های چشم، مقاوم در برابر آب، رطوبت و انتقال غیرمستقیم مثل پاک کننده‌ها هستند و می‌توانند برای مدت طولانی در طول روز دوام بیاورند.
برای استفاده از خط چشم، معمولاً لبه پلک بالای چشم را که به عنوان خط چشم شناخته می‌شود، با خطی مستقیم یا خمیده تیره می‌کنند.
اکثر خط‌های چشم ایمن و بدون عوارض جانبی هستند. با این حال، برخی افراد ممکن است در برابر مواد موجود در خط چشم حساسیت نشان دهند. در صورت بروز حساسیت یا عوارض جانبی، استفاده را متوقف کنید و به پزشک یا متخصص چشم مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
خانه
logo-samandehi
درگاه پرداخت اسنپ پی