۵۰۰,۰۰۰ تومان دیگه خرید کنی ارال برات رایگان میشه

کالیستا | Callista

لوازم آرایشی و بهداشتی کالیستا

نام تجاری کالیستا اخیراً در بازار لوازم آرایشی محبوبیت پیدا کرده است. اما دلیل این محبوبیت چیست؟ در این مقاله برند کالیستا کدام کشور را می خوانید که آزمایش حیوانی دارد؟ این برند یک برند اروپایی نیست و در ایران تولید می شود اما به دلیل کیفیت منحصر به فرد آن اکثر مصرف کنندگان آن را مشابه نمونه خارجی می دانند.

کالیستا برند کدام کشور؟

کالیستا یک برند ایرانی و رقیب سرسخت محصولات اروپایی است. شرکت فناوری شیمی آرین فعالیت خود را از سال 1380 با واردات محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز کرد و اندکی بعد طی سفرهای تحقیقاتی فراوان اقدام به تولید محصولات با استفاده از بهترین تکنیک های تولید و فرمول های خاص در خاورمیانه نمود. کیفیت شگفت انگیز و در سطح برندهای معتبر اروپایی.
شرکت آرین شیمی با بهره مندی از بیش از دو هزار متخصص و امکانات و آزمایشگاه کنترل کیفی مدرن موفق به کسب تندیس های بسیاری از جمله تندیس کیفیت و رضایت مصرف کننده شده است.

درباره نام تجاری کالیستا

در مورد برند کالیستا باید بگوییم، این برند یکی از جذاب ترین لوازم آرایشی دخترانه و دخترانه است که تولید آن از سال 1394 آغاز شده است.نام این برند از کلمه انگلیسی the beautiful, you are the beautiful گرفته شده است و هدف آن دو چندان کردن زیبایی بانوان با تمرکز بر کیفیت محصولات می باشد.

برند محصول کالیستا نامی به یاد ماندنی است که به دلیل رنگ های روشن و رنگارنگ در ویترین فروشگاه ها خودنمایی می کند. این رنگ ها احساسات دختران و زنان جوان را به چالش می کشند زیرا می توانند احساسات خود را از طریق رنگ بیان کنند.

چه محصولاتی با نام تجاری کالیستا موجود است؟

طیف محصولات کالیستا شامل محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی از جمله ماسک، سایه چشم، رژ لب، لاک ناخن، رژگونه، شستشوی صورت، اسپری بدن و غیره می باشد.

رژگونه کالیستا

کالیستا رژگونه ای با بافت پودری است که بسیار نرم است و پس از استفاده ظاهری مشخص و مشخص به گونه ها می بخشد. رژگونه کالیستا رنگدانه بالایی دارد و ظرف رنگی دارای درب شیشه ای است که به راحتی باز و بسته می شود.

سایه چشم کالیستا

عینک کالیستا ترکیب رنگی زیبا و چشم نوازی دارد. اگر به دنبال درپوشی با پوشش قوی هستید، این برند انتخاب خوبی به نظر می رسد.علاوه بر این دارای بافت مخفی و ماندگاری است که می توانید برای آرایش حرفه ای از آن استفاده کنید. سایه کالیستا حاوی ذرات میکرو و بافت فوق العاده نرم است.
مواد اولیه برند کالیستا کجاست؟
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که دلیل این کیفیت و رضایت گسترده مصرف کننده چیست، مواد اولیه برند کالیستا کجاست؟ این محصولات در ایران تولید می شوند اما مواد اولیه و لوازم آرایشی به کار رفته در آنها از شمال اروپا و آمریکا تامین می شود.

البته یکی از دلایل اصلی ایجاد کیفیت نهایی محصولات کالیستا استفاده از امکانات تولید در آزمایشگاه های مدرن و مجهز فناوری آرین شیمی است. می توان گفت بزرگترین و مدرن ترین آزمایشگاه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه متعلق به این شرکت است. کالیستا خانم های جوان را به دنیای رنگارنگ و شاد دعوت می کند و علاوه بر کیفیت، لوازم آرایشی نیز قیمت بسیار مناسبی دارند.

زیبایی کالیستا ساخت چین

برند محصول کالیستا را با Klista Beauty ساخت چین اشتباه نگیرید! این فقط یک شباهت در نام است و هیچ مقایسه ای بین ترکیب و کیفیت Callista و Calista BEAUTY وجود ندارد.کالیستا ایران از یک فرمول خاص با کیفیت سطح تولید اروپایی می آید.

جدای از آن مهم ترین تفاوت این دو برند در ظاهر و رنگ محصولاتشان است. شعار برند کالیستا “با کالیستا دنیای خود را شاد و رنگارنگ بسازید” است و می توانید عبارت “زندگی خود را رنگ آمیزی کنید” در تبلیغات یا محصولات آن مشاهده کنید. رنگ زیبای محصولات برند کالیستا هر بیننده ای را به خود جذب می کند و کیفیت آن به افزایش اعتماد به نفس خانم ها کمک می کند.

آیا برندهای کالیستا روی حیوانات آزمایش می کنند؟

آزمایش بر روی حیوانات معمولاً روی حیواناتی مانند خرگوش، سگ و خوک انجام می شود. در طی این فرآیند، این حیوانات تحت نوعی شکنجه کشنده قرار می گیرند. در سال‌های اخیر، رالف خرگوش که به دلیل جراحات مرگبار آزمایشگاهی به شهرت جهانی رسید، منجر به تشکیل کمپین‌های حمایت از حیوانات شده است.
ممکن است بپرسید کالیستا چه نقشی در نجات رالف دارد،

آیا کالیستا از آزمایش حیوانی استفاده می کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این برند برای حمایت از رالف روی حیوانات تست نمی کند.

آیا هیچ جایگزینی برای آزمایش حیوانی وجود ندارد؟ هیچ آزمایش حیوانی روی محصولات ایرانی وجود ندارد، زیرا آزمایش‌های آرایشی معمولاً باعث نابینایی، صدمات دست و بدن و حتی سوختگی حیوانات آزمایشگاهی می‌شود.دلایل تصویب قانون آزمایش حیوانات
دلیل تصویب قوانین آزمایش حیوانات در گذشته مربوط به زمان نازی ها در آلمان است. در آن زمان آزمایش های آزمایشگاهی بر روی سیاه پوستان انجام می شد و این بردگان تحت شکنجه های آزمایشگاهی شدید و خطرات مختلف قرار می گرفتند.

برخی از این افراد با دارو درمان شدند، در حالی که برخی دیگر بدون درمان رها شدند و به حال خود رها شدند تا پیشرفت بیماری خود را تماشا کنند. در نهایت، این قانونی است که هر نوع آزمایش انسانی را قبل از آزمایش حیوانی برای جلوگیری از اعمال غیر انسانی ممنوع می کند. اما اکنون با پیشرفت های علمی که می تواند جان حیوانات را نجات دهد، آزمایش بر روی حیوانات باید با روش های عملی جایگزین شود. اما آیا ممکن است؟ یا محصولی هست که از فرمول آزمایش شده و بدون آزمایش روی حیوانات استفاده کند؟!

چگونه به کالیستا کمک کنیم تا رالف را نجات دهد

احتمالا کارتون های زیادی در مورد رالف خرگوش دیده اید که به تولید لوازم آرایشی و آزمایش حیوانات می پردازد. شخصیت اصلی این کارتون ها پسری به نام رالف است که بسیار تعجب آور است. هر تولید کننده و حتی مصرف کننده با جلوگیری از آزمایش های آزمایشگاهی حیوانی در حفاظت از حیوانات نقش دارد.رالف خرگوش از کالیستا راضی است زیرا او چالش SaveRalph را برای محافظت از حیوانات انجام می دهد.