۵۰۰,۰۰۰ تومان دیگه خرید کنی ارال برات رایگان میشه

نوت|Note

هیچ محصولی یافت نشد.

برند نوت

نوت ترکیه برند در واقع یک شرکت لوازم آرایشی چندملیتی برند فعال در زمینه تولید لوازم آرایشی است که کارخانه و دفتر مرکزی آنها در ترکیه قرار دارد و محصولات آنها به بیش از 50 کشور جهان صادر می شود. در سال 1393 شرکت آرین شیمی فناوری با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید و عرضه و همچنین صادرات و واردات محصولات آرایشی و بهداشتی توزیع محصولات نوت در ایران را بر عهده گرفت.

گواهینامه

برند خلاق و با کیفیت گرا، نوت دارای گواهینامه های مهم بین المللی مانند گواهینامه محیط زیست، ISO 9001 و ISO 2008 است و محصولات آن مورد تایید متخصص پوست هستند.

فلسفه برند

این برند اروپایی یک دوستدار حیوانات و طبیعت است که از احترام به زندگی و زیبایی الهام گرفته شده است. بنابراین نوت از هیچ گونه فرآورده حیوانی در تولید محصولات خود استفاده نمی کند و به ارزش ها و اعتقادات همه مردم اعم از محیط زیست، طبیعت و حیوانات احترام می گذارد. این برند همچنین یکی از فعالان کمپین بین المللی “No Animal Testing” است.

ویژگی های محصولات نوت

این محصولات برند دوستدار طبیعت و حیوانات بدون آزمایش حیوانی تولید می شوند و حاوی پارابن نیستند.این لوازم آرایشی برند کیفیت بالایی دارند و در کنار زیبایی پوست شما را سالم می کنند.